محفل انس با قران در موسسه شهید فرمانی انزلی

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی حافظون گیل: همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، و سی امین سالگرد جاوید الاثر شهید ابراهیم فرمانی  محفل شبی با قرآن در بندر انزلی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حافظون گیل معصومه بیژن مدیرعامل موسسه شهیدفرمانی بندر انزلی در گفتگو با حافظون گیل با اعلام این خبر گفت: این محفل انس درشب ۲۲ بهمن و به مناسبت سی امین سالگرد شهادت شهید فرمانی که موسسه قرآنی نیز به نام ایشان می باشد در مسجد جامع بالامحله سنگاچین انزلی برگزار گردید.

وی با اشاره به اینکه در این محفل قرآنی خانواده معظم شهدا و قاریان و حافظان ممتاز استانی حضور داشتندگفت: قاریان این محفل قرآنی آقایان مهدی ساکت از قاریان ممتاز استان و حاج حسن رجبی از اساتید حفظ قرآن بودند و گروه تواشیح آل عبا رشت نیز به اجرای برنامه پرداختند.

مدیرعامل موسسه شهید فرمانی خاطرنشان کرد با توجه به همزمانی این برنامه با شب ۲۲ بهمن در پایان این محفل قرآنی حاظران با فریاد های دشمن شکن فریاد الله اکبر یاد شهدای انقلاب و امام راحل را گرامی داشتند و بر پیوند ناگستنی خود با ارمان های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تاکید کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

گیلان میزبان اساتید و داوران مسابقات قرآن و عترت کشور

د فوریه 22 , 2016
پایگاه اطلاع رسانی حافظون گیل به نقل از شبستان:معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان از برگزاری دوره توانمندسازی علمی و تخصصی اساتید و داوران مسابقات قرآن و عترت کشوری به میزبانی استان خبر داد. حمیرا ذکی پور، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان در گفتگو با  […]

صدای ناب