ویژه برنامه های موسسه نورالسلام رشت در دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شد

ویژه برنامه های موسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالسلام رشت در دهه فجر انقلاب اسلامی تشریح شد.

به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل لیلا مجابی مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالسلام رشت در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: برگزاری مسابقه حفظ سوره مبارکه فجر در دو مقطع بزرگسالان و خردسالان، مسابقه کتابخوانی به محوریت کتاب “فاطمه علی است” و افتتاح طرح یارمهربان همزمان با میلاد حضرت فاطمه سلام الله علیها از برنامه های این موسسه در این ایام است.

مجابی با اشاره به همزمانی روز مادر با ایام الله دهه فجر از برنامه ویژه این موسسه در تکریم مقام مادر گفت و اضهار داشت: به همین مناسبت مسابقه ای با موضوع ارسال کلیپ خلاقانه با مضمون تکریم مقام مادر برگزار و علاقمندان می توانند با ارسال فایل تصویری کوتاه نظیر لحظه دست بوسی از مادر در این مسابقه شرکت کنند.

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالسلام رشت همچنین از برنامه برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن کریم در ایام الله دهه فجر خبر داد و اذعان کرد این نمایشگاه از طریق صفحه مجازی این موسسه در اینستاگرام در طول ایام دهه فجر برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

ویژه برنامه های موسسه دارالنورقرآن لنگرود اعلام شد

ی ژانویه 24 , 2021
ویژه برنامه های موسسه فرهنگی قرآن و عترت دارالنور لنگرود در گرامیداشت ایام الله دهه فجر اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل زینب محمدپور مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت دارالنور لنگرود در گفتگو با حافظون گیل اعلام کرد: برگزاری مسابقه حفظ جزء سی ام قرآن، برگزاری محفل […]

صدای ناب