نوجوانان نخبه گیلانی به مرحله بعدی دوره استعداد های درخشان قرآنی کشور راه یافتند

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی حافظون: نوجوانان گیلانی به مرحله بعدی دوره استعداد های درخشان قرآنی کشور راه یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حافظون مجتبی بهبودی و امیدرضا رحیمی از نوجوانان نخبه گیلانی به مرحله ششم دوره استعداد های درخشان قرآنی کشور که از سوی سازمان دارالقرآن الکریم کشور برگزار می شود راه یافتند.

این گزارش حاکی است ۵۵۵۵۵ششمین دوره اردوی استعدادهای درخشان قرآنی مقارن با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری با حضور ۳۵ نفر از نوجوانان نخبه قرآنی از سراسر کشور در سازمان دارالقرآن الکریم و در تاریخ ۱۹ لغایت ۲۳ بهمن‌ماه برگزار می شود.

۳۵ منتخب قرآنی در این دوره، از استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، ایلام، بوشهر، چهار محال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، زنجان، قزوین، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران، لرستان، هرمزگان و یزد حضور خواهند یافت.

در ششمین دوره اردوهای استعدادهای درخشان قرآنی قرار است نوجوانان در کنار برنامه‌های مختلف تفریحی با آموزش‌های تخصصی قرائت قرآن و سبک زندگی قرآنی آشنا شوند تا در آینده با به کارگیری آن‌ها اخلاق‌مداری قرآنی را الگوی خود قرار دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

دهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» برگزیدگانش را شناخت

ج دسامبر 18 , 2015
اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی حافظون گیل : برگزیدگان دهمین دوره مسابقات سراسری قرآنی «مدهامتان» ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، معرفی و تجلیل شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حافظون گیل به نقل از کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری جوانان مساجد کشور آیین […]

صدای ناب