درگذشت مدیرعامل موسسه نورالسلام رشت در بازگشت از اربعین حسینی/پیام تسلیت اتحادیه

اختصاصی پایگاه خبری حافظون گیل:در پی درگذشت خانم زهرا طلوعی مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت”نورالسلام”رشت که در بازگشت از پیاده روی اربعین حسینی به علت عارضه ریوی دارفانی را واع گفتند پیام تسلیتی از سوی اتحادیه موسسات و تشکل های مردمی قرآن و عترت گیلان صادر شد.
متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی
الذین آمنوا و عملوا الصالحات طوبی لهم و حسن مآب (رعد/۲۹)
کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته کرده اند ، خوشا به حالشان ، و خوش سرانجامی دارند

با تأسف و تأثر بسیار اطلاع یافتیم مدیرعامل محترم موسسه نورالسلام رشت، خواهر مومن و انقلابی خادم قرآن کریم سرکار خانم زهرا طلوعی در بازگشت از پیاده روی اربعین حسینی دعوت حق را لبیک گفتند و به ملکوت اعلی پیوستند.
اگرچه این ضایعه برای خانواده محترم ایشان، همکاران و همراهان و جامعه قرآنی سخت و ناگوار است اما مگر نه این است که سعی و صفا بین حرم مولای متقیان و امیرمومنان علی علیه السلام و آستان ملائک پاسبان سیدمظلومان و سالارشهیدان حضرت اباعبدالله علیه السلام هر جان مُحبی را آماده عروج به ملکوت و همنشینی با آل الله در اعلی علیین می کند.
جامعه قرآنی و کسانی که سالها شاهد تلاش های مجاهدانه این خادم قرآن و عترت بودند شهادت می دهندکه ایشان با توشه ای مملو از خدمت به ساحت قدسی کتاب خدا با صبر و مظلومیت همراه با استقامت و حفظ روحیه انقلابی در این مسیر نورانی و صراط مستقیم گام برداشته و اینک همنشین برادر شهیدش شده است. طوبی لها و حسن مآب.
تاسیس موسسه قرآنی و همت در آشنا کردن کثیری از نوجوانان و جوانان با آموزه های وحیانی و تلاش برای تربیت و هدایت آنان باقیات الصالحات این معلم و خادم قرآنی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خواهد بود که ان شاءالله با همت همراهانشان صدقه جاریه ایشان خواهد ماند.
اتحادیه موسسات و تشکل های مردمی قرآن و عترت گیلان اگرچه همچون همکارانمان در موسسه قرآن و عترت نورالسلام رشت خود را عزادار فقدان یکی از حامیان صدیق خود می داند، اما عرض تسلیت می بریم به خانواده محترم طلوعی و خوش نژاد ، همکاران و همراهانشان در موسسه نورالسلام و جامعه قرآنی گیلان و علو درجات و همجواری با حضرت قرآن و ائمه معصومین علیهم السلام را برای ایشان از خداوند متعال مسئلت می نمائیم و به درگاه ربوبی متضرعانه شهادت می دهیم که اللهم انا لانعلم منها الاخیرا و انت اعلم بها منا.
اتحادیه موسسات و تشکل های مردمی قرآن و عترت گیلان
۴/۹/۹۵

  • سلام خانم طلوعی عزیز

    دعامون که بتونیم خدمت صادقانه و عاشقانه بکنیم به ساحت قدسی قرآن و اهل بیت
    ان شائالله هم نشین حضرت زهرا باشید ای شهیده راه امام حسین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.