مدتی این مثنوی تاخیر شد

پایگاه خبری تحلیلی حافظون گیل با هدف پوشش خبری و تحلیلی رویدادها و فعالیت های قرآنی استان گیلان که یکی از قطب های قرآنی کشور است از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز رسمی گرفت.

حافظون گیل مهم ترین رسالت خود را پس از بحث خبر، تحلیل قرار داد و با این هدف که به تریبونی برای قرآنیان گیلان تبدیل شود فعالیت خود را آغاز نمود.

اما همچون هر رسانه مستقل دیگر همواره با مشکل جدی مسائل مالی مواجه بود و فراز فرودهای آن را باید از این منظر مورد توجه قرار داد.

اینک اما علی رغم استمرار همان شرایط اما به جهت همان دغدغه هایی که در آغاز نیز برآن دلیل به میدان آمد تا در نبود رسانه ای موثر در حوزه قرآنی استان بار مسئولیت رسانه قرآنیان استان را برعهده بگیرد فصلی جدید را آغاز می نماید.

در این مسیر البته دست یاری به سوی همه قرآنیان استان در مرحله نخست و دیگر علاقمندان به توسعه فعالیت های قرآنی استان دراز کرده و یاری آنان را می طلبد.

امید است که در فصل جدید حافظون گیل بتواند جای خالی رسانه قرآنیان گیلان را پر کند و به تریبونی برای بیان مسائل،مشکلات و طرح دیدگاه های آنان تبدیل شود و این رسالت مهم خود را به احسن وجه به انجام رساند ان شاءالله. سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

نشست «نهضت میرزا کوچک جنگلی» برگزار می‌شود

چ دسامبر 15 , 2021
حجت‌الاسلام سعید مهدوی، مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان گیلان، از برگزاری نشست یک روزه بازخوانی استکبارستیزی روحانیون و مقاومت اسلامی در «نهضت میرزا کوچک جنگلی» خبر داد و افزود: این نشست روز پنج‌شنبه ۲۵ آذرماه، در تالار مجتمع دارالولایه شهر قم با حضور نمایندگانی از جنبش‌های حزب‌الله لبنان، حزب‌الله عراق، […]

صدای ناب