پیام تسلیت جامعه قرآنی گیلان در پی ارتحال آیت‌الله رودباری

حافظون گیل: در پی ارتحال عالم ربانی آیت‌الله سیدمجتبی رودباری، جامعه قرآنی استان گیلان طی پیامی این ضایعه تأسف‌بار را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حافظون گیل در پی ارتحال عالم ربانی و روحانی محبوب گیلانی آیت‌الله سیدمجتبی رودباری، جامعه قرآنیان استان گیلان طی پیامی این ضایعه تأسف‌بار را تسلیت گفت و برای روح بلند آن مرحوم طلب مغفرت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثَلُمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةً لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ

با تأسف و تأثر، درگذشت عالم وارسته و عامل آیت‌الله سید مجتبی رودباری بقیةالسلف و از استوانه‌های علمی و اخلاقی حوزه‌های علمیه جعفریه که سال‌های عمر شریفش را در راه صیانت حریم دین ومذهب، به آداب آموزی دینداران در گیلان پرداخت‌ و همواره به عنوان شخصیتی پاسدار حریم دین، اخلاق، شرافت ونجابت علمای دینی شناخته می‌شد… درگذشت عالمانی اینچنین بحق، ضایعه‌ای تأسف‌بار و جبران‌ناپذیر است!

خدایش غریق رحمت واسعه‌اش بفرماید و او را با اولیایش محمد و آل محشور نماید.

جامعه قرآنیان استان گیلان این ضایعه بزرگ را به بیت شریف آن مرحوم، حوزه‌های علمیه و مردم شریف و متدینین استان گیلان تسلیت و تعزیت می‌گوید».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

در شورای فرهنگ عمومی گیلان مطرح شد؛ از لزوم ارتقا کارکردهای اجتماعی مسجد تا عدم تدوین راهکارهای تشکیل مهدها و پیش دبستانی‌های قرآن محور

چ آوریل 13 , 2022
نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان در سال۱۴۰۱ عصر امروز با مباحثی از لزوم ارتقا کارکردهای اجتماعی مسجد تا عدم تدوین راهکارهای تشکیل مهدها و پیش دبستانی‌های قرآن محور در بیت نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، جلسه شورای فرهنگ عمومی استان […]

صدای ناب