نشست «نهضت میرزا کوچک جنگلی» برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام سعید مهدوی، مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان گیلان، از برگزاری نشست یک روزه بازخوانی استکبارستیزی روحانیون و مقاومت اسلامی در «نهضت میرزا کوچک جنگلی» خبر داد و افزود: این نشست روز پنج‌شنبه ۲۵ آذرماه، در تالار مجتمع دارالولایه شهر قم با حضور نمایندگانی از جنبش‌های حزب‌الله لبنان، حزب‌الله عراق، حماس، جهاد اسلامی، انصارالله یمن و.. . برگزار می‌شود.

مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان گیلان اضافه کرد: این نشست با مشارکت مجمع جهانی اهل‌ بیت (ع) و با حضور علما و فضلای گیلانی مقیم قم برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام مهدوی با اشاره به اینکه امیدواریم در کنگره سال با موضوع سردار جنگل به ابعاد بین‌المللی «نهضت جنگل» پرداخته شود، گفت: «میرزا کوچک جنگلی» مایه افتخار ایران است و باید آن را به‌عنوان شخصیت آزادی‌خواه به جهان معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

تلاوت قاریان ممتاز گیلانی در کاروان قاریان در سالروز شهادت سردار سلیمانی در عراق

چ دسامبر 22 , 2021
دو تن از قاریان ممتاز گیلانی با حضور در کاروان قاریان کشورمان در ایام شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی در استان‌های کشور عراق به اجرای برنامه می‌پردازد. به گزارش پایگاه خبری حافظون گیل استاد یوسف ایزدی از قاریان پیشکسوت و استاد ابراهیم فلاح تبسم چهره از قاریان بین المللی قرآن […]

صدای ناب